Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Biologija>Fiziologija>Paauglių higienos įpročiai: Žemynos gimnazijos 9 klasių mokinių asmeninė higiena

Paauglių higienos įpročiai: Žemynos gimnazijos 9 klasių mokinių asmeninė higiena

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324
Aprašymas

Įvadas. Rankų plovimas – vienas iš higienos įpročių. Kojų higiena. Burnos higiena. Plaukų priežiūra. Maudymasis vonioje – atgaiva kūnui ir sielai. Dušas – prakaito priešas. Nagų priežiūra. Avalynės priežiūra. Tyrimo metodika. Išvados. Priedai.

Ištrauka

Mano kursinio darbo tema asmeninė paauglių higiena. Pasirinkau šią tema, kadangi ji mane domina, man įdomu kokie yra paauglių higienos įpročiai, ką jiems reiškia kasdieninė higiena. Ši tema yra aktuali visame pasaulyje. Pabandžiau ištirti, koks yra mokinių higienos įpročių lygis, ar higiena jiems yra svarbi, ir galiausiai įvertinti ar šie paaugliai nuo vaikystės buvo tinkamai auklėjami higienos atžvilgiu.
Sudariau 15-os klausimų anketą, kurią pateikiau 15 – 16 metų moksleiviams. Šiame tyrime dalyvavo 50 geranoriškai nusiteikusių Vilniaus miesto Žemynos gimnazijos 9 klasių mokinių ( 25 mergaitės ir 25 berniukai ).
Darbo tikslas:
Išanalizuoti paauglių higienos įpročių ypatumus, remiantis išnagrinėta literatūra bei atlikta apklausa Vilniaus Žemynos gimnazijoje.
Tyrimo uždaviniai:
Išsiaiškinti paauglių higienos įpročius Vilniaus Žemynos gimnazijos 9 klasių moksleivių tarpe. Į vertinti berniukų ir mergaičių higienos įpročių skirtumus ir panašumus.
Rankų plovimas – įprasta, tačiau labai svarbi asmens higienos procedūra. Jas plauname ne tik tam, kad būtų švarios, bet ir tam, kad apsaugotume save ir aplinkinius nuo užkrečiamų ligų. Sveikatos ir higienos specialistai pripažįsta, kad rankų plovimas – viena iš svarbiausių priemonių, užkertančių kelią infekcijų plitimui.
Kaip plauname rankas?
Muiluotas rankas triname viena į kitą iš visų pusių ir nuplauname po tekančiu vandeniu, taip pašalindami nešvarumus ir toksiškus mikroorganizmus. Norėdami apsisaugoti nuo bakterijų, rankas plauname antiseptiniu muilu ar įtriname dezinfekuojančiomis priemonėmis.
Toksiški mikroorganizmai ant mūsų rankų būna ne nuolatos, juos lengva nuplauti. Tačiau yra kita mikroorganizmų rūšis – patogeniniai mikroorganizmai arba kolonizuojanti flora – kuri gyvena ant rankų odos ir įprastu būdu lengvai nenusiplauna.
Kada plauname rankas?
Pirmiausia rankas plauname, kai tik pastebime, kad jos nešvarios, tačiau poreikis plauti rankas priklauso nuo aplinkybių. Sveikatos apsaugos ar maisto ruošimo srityse jos turėtų būti plaunamos dažniau. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasFiziologijos kursinis darbas
KategorijaBiologija >  Fiziologija
TipasKursiniai darbai
Apimtis22 puslapiai 
Literatūros šaltiniai13 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis2 MB
AutoriusAuguste
Viso autoriaus darbų8 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/Dėstytojasdoc. dr. V. Gudžinskienė
Švietimo institucijaLietuvos Edukologijos universitetas
FakultetasSporto ir sveikatos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word  Zemynos gimnazijos 9 klasiu mokiniu asmenine higiena [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 22 puslapiai 
  • Lietuvos Edukologijos universitetas / 3 Klasė/kursas
  • doc. dr. V. Gudžinskienė
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą