Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Biologija>Fiziologija>Fiziologijos referatai

Fiziologijos referatai (183 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Medžiagų transportas gyvūnų ląstelėse. Širdies ir kraujagyslių sistemos funkcinė organizacija. Širdies mechaninė veikla. Širdies veiklos reguliacija. Širdies darbas ir energijos poreikis. Arterinis pulsas ir sunkio jėgos įtaka kraujo spaudimui

  "Medžiagų transportas gyvūnų ląstelėse. Širdies ir kraujagyslių sistemos funkcinė organizacija. Širdies mechaninė veikla. Širdies veiklos reguliacija. Širdies darbas ir energijos poreikis. Arterinis pulsas ir sunkio jėgos įtaka kraujo spaudimui. Mechanizmai, reguliuojantys kraujo tekėjimą venomis." Įvadas. Darbo tikslai ir uždaviniai. Medžiagų transporto gyvūnų ląstelėse vykdytojai. Širdies ir kraujagyslių sistemos organizacija. Širdies mechaninės veiklos apibūdinimas. Širdies darbas ir energijos poreikis. Širdies veiklos reguliacija. Arterinis pulso sukėlėjai ir jo plitimo greitis. Sunkio jėgos įtakos kraujo spaudimui aprašymas. Mechanizmai, reguliuojantys kraujo tekėjimą venomis. Išvados.
  Fiziologija, referatas(14 puslapių)
  2006-11-25
 • Mineralinės medžiagos. Jų svarba žmogaus organizmui

  Įvadas. Mikroelementai. Selenas. Varis. Manganas. Jodas. Makroelementai. Siera. Chloras. Kalis. Magnis. Geležis. Natris. Fosforas. Išvados. Priedai (2).
  Fiziologija, referatas(12 puslapių)
  2008-01-23
 • Mityba

  Sveika mityba. Domėjimosi ja pradžia ir raida. Mokyklinio amžiaus vaikų mitybos ypatumai.
  Fiziologija, referatas(4 puslapiai)
  2005-05-21
 • Mityba (4)

  Įvadas. Mitybos piramidė. Kaip reikia maitintis? Maisto produktų derinimas. Mitybos režimas. Mityba ir dantys. Išvados.
  Fiziologija, referatas(14 puslapių)
  2007-02-19
 • Mityba ir dantų ėduonis

  Įvadas. Dantų ėduonis . Mitybos įtaka ėduonies atsiradimui. Fluoro įtaka dantų ligoms. Mityba nėštumo metu. Kūdikio mitybos ypatumai. Vaiko mitybos ypatumai. Praktinis pritaikymas. Išvados.
  Fiziologija, referatas(10 puslapių)
  2006-01-24
 • Mitybos ypatumai esant nutukimui

  Įžanga. Nutukimas. Nutukimas. Kas tai? Nutukimo priežastys. Nutukimo simptomai. Ligos eiga. Nutukimo komplikacijos. Nutukimo profilaktika. Kaip maitintis nutukusiems? Nutukimo gydymas. Dietos kenčiantiems antsvorį. GI dieta. Atkinso dieta. Kremliaus dieta. Vitaminų ir baltymų dieta. Dieta pagal kraujo grupę. Montinjako dieta. Maistinių skaidulų dieta. Amerikietiška dieta "Minus vakarienė". Grikių dieta. Dietos - pavojingi žaidimai su sveikata ir psichika. 10 pagrindinių antsvorio metimo klaidų.
  Fiziologija, referatas(14 puslapių)
  2007-02-19
 • Mitybos raciono ir kitų faktorių įtaka žarnyno mikroflorai

  Mityba, maistas, maisto produktai. Racionali mityba. Žarnyno mikroflora. Pagrindiniai racionalios mitybos dėsniai.
  Fiziologija, referatas(7 puslapiai)
  2007-03-01
 • Moksleiviai prieš rūkymą

  Įvadas. Rūkymas. Rūkymo priežastys. Rūkymo sukeliamos ligos. Pasyvus rūkymas. Ekonominė rūkymo žala. Tabakas. Nikotinas. Metame rūkyti. Faktai. Anketų apibendrinimas. Mokinių sukurti posakiai ir ketureiliai apie rūkymo žalą.
  Fiziologija, referatas(17 puslapių)
  2006-01-20
 • Moksleivių judėjimo aparato sutrikimai ir jų profilaktika

  Įvadas. Fizinių pratimų poveikis augančiam organizmui. Vaikų sveikatos grupės, sveikatos lygis ir indeksas. Moksleivio savistaba. Moksleivių sveikatinimas. Judėjimo aparato sutrikimai: stuburo ligos. Taisyklingos sėdėsenos požymiai. Ne taisyklinga sėdėsena. Pasekmės. Pratimai taisyklingai laikysenai ugdyti. Išvados.
  Fiziologija, referatas(17 puslapių)
  2007-02-19
 • Moters lyties organų anatomija

  Moteriškieji lyties organai. Lytinės lūpos. Varputė (klitoris). Makšties prieangis. Makštis. Gimda. Kiaušintakiai. Kiaušidė. Mėnesinės. Apvaisinimas. Nėštumas. Gimdymas. Menopauzė.
  Fiziologija, referatas(12 puslapių)
  2006-01-05
 • Narkomanija (10)

  Narkomanija. Kodėl jauni žmonės vartoja narkotikus? Narkotikai yra skirstomi į dvi rūšis. Narkotinės medžiagos. Hašišas ir marichuana. Išvaizda ir forma. Poveikis. Tik pradėjus vartoti. Vartojant ilgą laiką. Amfetamina. Poveikis. Tik pradėjus vartoti. Vartojant ilgą laiką. Heroinas ir kiti opiatai. Poveikis. Tik pradėjus vartoti. Vartojant ilgą laiką. Kokainas. Poveikis. Tik pradėjus vartoti. Vartojant ilgą laiką. LSD ir kiti haliucinogenai. Poveikis. Tik pradėjus vartoti. Vartojant ilgą laiką. Ekstazi. Poveikis. Tik pradėjus vartoti. Vartojant ilgą laiką. Dopingas. Poveikis. Narkomanijos pavojai.
  Fiziologija, referatas(5 puslapiai)
  2006-05-23
 • Narkomanija (13)

  Įvadas. Narkotinių medžiagų vartojimo poveikis. Narkotikus vartojančio asmens atpažinimo simptomai. Emociniai pokyčiai. Elgesio pokyčiai. Fiziologiniai pokyčiai. Narkomanijos priežastys. Biologinės priežastys. Psichologinės priežastys. Socialinės priežastys. Statistika. Narkomanija- nusikaltimas, bet ne visur. Tarptautinė kovos su narkomanija diena.
  Fiziologija, referatas(8 puslapiai)
  2007-01-11
 • Narkomanija (8)

  Įvadas. Narkomanijos ir ŽIV/AIDS epidemija. Narkotikų ir ŽIV/AIDS prevencija. Moksleivių narkotinių medžiagų vartojimo ir prevencinio ugdymo pagal amžių ypatumai. Nuo ko pradėti. Narkotikų ir ŽIV/AIDS prevencijos ugdymo metodai. Narkotinių medžiagų vartojimo prevencija užklasinėje veikloje. Užklasinės veiklos formos. Tėvai ir narkomanijos bei ŽIV/AIDS prevencija. Aptemimai.
  Fiziologija, referatas(12 puslapių)
  2006-02-01
 • Narkotikai

  Iliuzijos ir haliucinacijos, Priežastys, pasekmės, vartotojai, Psichotropinės ir kitos psichiką veikiančios medžiagos, Pagrindinės kategorijos, Narkotikų rūšys, Heroinas, Marihuana, Ekstazi, Kokainas, Klijų uostymas, Amfetaminas, Krekas, LSD, Kanapės, Narkotinių medžiagų vartojimo būdai, Narkotinių medžiagų vartojimo poveikis, Narkotikų vartojimo pasekmės, Narkomanų subkultūra, Narkomanų kategorijos. Narkotikų vartojimo priežastys, Išvados ir pasiūlymai.
  Fiziologija, referatas(17 puslapių)
  2005-03-24
 • Narkotikai (10)

  Įžanga. Narkotikai užsienyje. Narkotikai Lietuvoje. Narkotikai šiandien. Statistika Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV). Statistika Lietuvoje. Mitai apie narkotikus. Priežastys. Prevencija. Išvados.
  Fiziologija, referatas(6 puslapiai)
  2006-01-25
 • Narkotikai (11)

  Narkotikai. Kas tai? Kas yra kas. Heroinas. Kokainas. Kanapės (marihuana, hašišas). "Ecstasy". Kiti narkotikai. Tai prasideda šitaip. Kai jau tampi narkomanu. Priklausomumas. Padariniai. Gydymas. Ištrauka iš Lietuvos Respublikos Baudžiamojo kodekso. Vietoj užsklandos.
  Fiziologija, referatas(14 puslapių)
  2006-04-19
 • Narkotikai (3)

  Kas yra narkotikai? Kaip tampama narkomanu? Narkomano požymiai. Kaip išvengti narkomanijos? Narkotikų rūšys. Mintys apie narkotikus.
  Fiziologija, referatas(8 puslapiai)
  2005-06-03
 • Narkotikai (4)

  Narkotikai, jų rūšys bei poveikis. Alkoholis. Amfetaminai. Hašišas. Heroinas. Kofeinas, dopingas, džefas. Kokainas. Marihuana. Opiatai. Solventai (lakiosios medžiagos).
  Fiziologija, referatas(9 puslapiai)
  2005-06-02
 • Narkotikai (5)

  Narkotikai. Kaip tampama narkomanu? Amfetaminai. Kanapės. Ecstasy (xtc). Kokainas. Heroinas. Opiatai. LSD. Narkomano požymiai.
  Fiziologija, referatas(10 puslapių)
  2005-06-13
 • Narkotikai (9)

  Kas tai yra narkomanija? Narkotikai ir valdžia. Kokius žinai narkotikus? Kaip narkotikai veikia žmogaus organizmą? Fizinė sveikata. Psichinė sveikata. Narkomanas ir visuomenė. Kodėl narkomanija ypač plinta jaunimo tarpe? Kodėl narkotikai kenkia paauglių organizmui? Kaip narkotikai patenka i Lietuvą? Kokie narkotikai gaminami Lietuvoje? Narkomanas ŽIV ir AIDS. Viruso plitimo būdai. Per lytinius santykius. Iš motinos – vaisiui. Narkomanas – ligonis, auka, nusikaltėlis? Gydymas. Ką reikėtų daryti kad narkomanija neplistų Lietuvoje?
  Fiziologija, referatas(8 puslapiai)
  2006-01-17
Puslapyje rodyti po