Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Biologija>Fiziologija>Fiziologijos namų darbai

Fiziologijos namų darbai (14 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Alkoholio žala kraujotakai ir visam organizmui

  Kas yra alkoholizmas? Kokias žinai alkoholio rūšis? Kaip alkoholis veikia organizmą? Alkoholis ir vėžys. Kepenų ligos. Kodėl alkoholis kenkia ypač paauglio organizmui? Kaip alkoholis patenka į Lietuvą? Kokie alkoholiniai gėrimai gaminami Lietuvoje? Kodėl alkoholis plinta jaunimo tarpe? Alkoholikas ir šeima. Alkoholikas ir visuomenė. Alkoholikas ir valdžia. Gydymas. Alkoholizmas ŽIV ir AIDS. Ką reikėtų daryti, kad alkoholizmas neplistų Lietuvoje?
  Fiziologija, namų darbas(5 puslapiai)
  2007-05-23
 • Fasuotas geriamas vanduo

  Temos aktualumas. Metodika. Darbo tikslas: susipažinti su fasuoto geriamojo vandens vartojimo paplitimu. Išsiaiškinti kokį ir kodėl fasuotą geriamąjį vandenį renkasi pirkėjai. Išsiaiškinti priežastis, dėl kurių žmonės nevartoja fasuoto geriamojo vandens. Anketos. Darbas iliustruotas diagramomis (9).
  Fiziologija, namų darbas(8 puslapiai)
  2008-05-12
 • Fiziologija (16)

  Fiziologijos dalyko savarankiškas darbas. Savarankiško darbo uždaviniai: užpildyti vitaminų ir mineralų medžiagų lentelę, aprašant jų poveikį bei nurodant maisto produktus, kuriuose yra šios medžiagos, apskaičiuoti KMI ir įvertinti kūno svorį, apskaičiuoti angliavandenių, riebalų ir baltymų proporcijas pagal nurodytą paros energijos poveikį. Vitaminai ir mineralinės medžiagos. Lentelė: Pavadinimas, Reikšmė, Maisto šaltiniai. Užrašykite kūno masės indekso(KMI) formulę, apskaičiuokite savo KMI ir įvertinkite kūno svorį, pabraukdami teisingą atsakymą. Paros energijos poreikis 3200 kalorijų (kcal).
  Fiziologija, namų darbas(4 puslapiai)
  2009-10-22
 • Individualios mitybos proceso įvertinimas

  Įvadas. Literatūros apžvalga. Maisto medžiagos ir jų reikalingumas organizmui. Maiste esanti energija, jos reikalingumas organizmui. Sveikos mitybos reikalavimai. Pagrindiniai valgiaraščio sudarymo principai. Mitybos režimas. Išvados ir pasiūlymai.
  Fiziologija, namų darbas(8 puslapiai)
  2007-06-23
 • Individualios planavimo galimybės

  Įžanga. Pirmoji planavimo diena. Antroji planavimo diena. Trečioji planavimo diena. Ketvirtoji planavimo diena. Penktoji planavimo diena. Suplanuotų įvykių analizė. Mano pasiektų įvykių analizė. Išvados.
  Fiziologija, namų darbas(10 puslapių)
  2006-12-22
 • Kalorijų skaičiavimas

  Atlikti savo asmeniškai gaunamos su maistu energijos ir išeikvojamos energijos tyrimą ir analizę. Fiksuoti ir apskaičiuoti gaunamos su maistu energijos kiekį. Apskaičiuoti trijų skirtingų paros laikotarpių energijos sąnaudas. Energijos sąnaudas miego metu. Energijos sąnaudas darbo metu. Energijos sąnaudas laisvalaikio metu. Pirma diena. Antra diena. Energijos sąnaudas miego metu. Energijos sąnaudas darbo metu. Energijos sąnaudas laisvalaikio metu. Energijos sąnaudas laisvalaikio metu. Išvados.
  Fiziologija, namų darbas(4 puslapiai)
  2008-04-29
 • Kraujotaka (2)

  Kraujo tekėjimas organizme. Kraujotakos organai. Mažasis kraujotakos ratas. Didysis kraujotakos ratas. Širdies darbas. Kraujo tekėjimas kraujagyslėmis. Limfos tekėjimas. Apsisaugojimas nuo kraujagyslių ligų.
  Fiziologija, namų darbas(8 puslapiai)
  2006-04-07
 • Maisto medžiagų rezorbcijos procesas ir jo reikšmė

  Įvadas. Virškinimo paskirtis. Vandens, tirpių druskų ir vitaminų rezorbcija. Baltymų rezorbcija. Angliavandenių rezorbcija. Riebalų rezorbcija. Išvados.
  Fiziologija, namų darbas(4 puslapiai)
  2010-04-22
 • Maisto produktai detoksikuojantys organizmą

  Organizmo intoksikacija. Kancerogenai. Augalai. Sėlenos. Funkcinio maisto žaliavos. Probiotikai. Ypatingai svarbūs maisto produktuose esančios šios medžiagos.
  Fiziologija, namų darbas(4 puslapiai)
  2006-09-14
 • Mokyklinė higiena

  Mokomosios patalpos ir pamokų higieninė analizė. Pasirinkta mokykla - Vilniaus Žirmūnų gimnazija. Mokyklos režimo ir klasės pamokų tvarkaraščio higieninė analizė. Klasės mokinių sveikatos lapas.
  Fiziologija, namų darbas(5 puslapiai)
  2005-11-06
 • Pagrindinės pagyvenusiųjų ir vyresnio amžiaus žmonių dietos koregavimas

  Pagrindinės pagyvenusių ir vyresnio amžiaus žmonių dietos koregavimas. Dietos koregavimas. Mažėja energijos poreikis. Skirtumas nuo pagrindinės dietos. Situacija Nr.1. Simptomai. Situacija Nr.2. Simptomai. Situacija Nr. 3.
  Fiziologija, namų darbas(8 puslapiai)
  2006-04-12
 • Sveika mityba (19)

  Maisto virškinimas ir įsisavinimas. Rūkymo žala organizmui. Uždavinys.
  Fiziologija, namų darbas(6 puslapiai)
  2007-03-14
 • Žalingi įpročiai (5)

  Įvadas. Darbo tikslas. Literatūrinė apžvalga. Narkotikai. Rizikos veiksniai. Tyrimas. Išvada.
  Fiziologija, namų darbas(5 puslapiai)
  2007-02-26
 • Žmogaus kūnas

  Kūnas. Ląstelės. Griaučiai. Kaukole. Galvos smegenys. Nervai. Kepenys. Kraujas. Rega. Klausa. Uoslė ir skonis. Oda ir lytėjimas. Plaukai. Nagai. Dantys. Raumenys. Širdis
  Fiziologija, namų darbas(9 puslapiai)
  2007-05-03