Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Biologija>Fiziologija

Fiziologija (328 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Sveikata. Įpročiai

  Sveikata. Asmens higienos įpročiai. Fizinio aktyvumo įpročiai. Sensorines sistemas tausojantys įpročiai. Įpročiai ir emocinė bei psichinė sveikata. Saugaus elgesio įpročiai.
  Fiziologija, referatas(27 puslapiai)
  2005-05-11
 • Sveikatos ir aplinkos samprata ir reikšmė

  Sveikatos samprata. Aplinkos samprata ir reikšmė. Darbo aplinkos reikšmė ir klasifikacija. Kompiuteris ir sveikata. Fizinės aplinkos poveikis. Triukšmo samprata ir poveikis organizmui. Virpesiai ir jų poveikis. Mobilusis telefonas ir sveikata. Socialinės aplinkos poveikis. Gamtinės aplinkos poveikis. Meteorologiniai faktoriai. Metų laikai ir ligos. Miesto sukurtas klimatas. Oro užterštumas. Pratimai sveikai gyvensenai. Sveikatos apsaugojimo būdai. Miulerio "Mano sistema". Miulerio "Mano sistemos" pratimai . Anochino "Naujoji sistema". Anochino "Naujosios sistemos" pratimai. Išvados.
  Fiziologija, referatas(18 puslapių)
  2005-10-03
 • Sveiko gyvenimo ugdymo programa

  Įvadas. Problema. Tikslas. Uždaviniai. Metodai. Dalyviai. Trukmė. Vieta. Eiga: vienos savaitės fizinio ugdymo programos planas. Išvados.
  Fiziologija, referatas(9 puslapiai)
  2006-11-20
 • Sveikos mitybos įpročiai ir piramidė

  Įvadas. Sveika mityba ir įpročiai. Mitybos įpročiai. Kas tai? Kaip dažnai reikėtų valgyti? Pusryčiai. Pietūs. Vakarienė. Ar reikia valgyti tik tai, kas skanu? Keletas patarimų sveikai mitybai. Lentelė produktams pasirinkti. Sveikos mitybos piramidė. Sveikos mitybos piramidė. Duona, grūdai, makaronai, bulvės. Daržovės. Vaisiai. Pienas, jogurtas, sūris. Mėsa, paukštiena, žuvis, ankštinės daržovės, kiaušiniai, riešutai. Riebalai, aliejai, saldumynai. Kasdien naudokitės sveikos mitybos piramide – lengviau pasirinksite maistą.
  Fiziologija, referatas(5 puslapiai)
  2007-01-15
 • Sveikos mitybos principai

  Įvadas. Sveikos mitybos pricipai. Pagrindiniai sveikos mitybos principai. Maisto derinimo principas. Detoksikacijos teorija. Natūralūs organizmo ciklai. Svarbiausi dietinės mitybos principai. Sveikos mitybos taisyklės. Išvados.
  Fiziologija, referatas(9 puslapiai)
  2007-03-23
 • Šalinimas ir lytinė sistema

  20 klausimų biologijos testas. Teisingi atsakymai.
  Fiziologija, testas(5 puslapiai)
  2006-08-30
 • Šalinimas ir lytinė sistema (2)

  18 klausimų biologijos testas. Teisingi atsakymai.
  Fiziologija, testas(3 puslapiai)
  2006-08-30
 • Širdies ir kraujagyslių sistema

  Širdis. Širdies sandara. Širdies vožtuvai. Širdies veikla. Kraujagyslės. Arterijos. Kapiliarai. Venos. Vartų vena. Kraujospūdis. Limfinė sistema. Limfa. Limfagyslės. Limfmazgiai. Blužnis. Čiobrialiaukė (užkrūtis). Imunitetas.
  Fiziologija, referatas(5 puslapiai)
  2005-05-19
 • Širdis

  Širdies sandara. Širdies vožtuvai. Pagrindiniai širdies veiklos rodikliai. Širdies mechaninės veiklos sutrikimai. Širdies veiklos reguliavimo mechanizmai. Poveikiai.
  Fiziologija, konspektas(3 puslapiai)
  2006-01-17
 • Šlapimo organai. Patelių ir patinų lytiniai organai

  Kas sudaro funkcinį inksto vienetą? Iš kokių dalių sudarytas nefronas? Kokia inksto kūnelio sandara? Kokie procesai vyksta inksto kūnelyje? Kas sudaro inksto kūnelio kapsulės vidinę sienelę? Koks kamuolėlio kapiliarų endotelis? Kas sudaro barjerą, skiriantį kamuolėlio kapiliarų spindį nuo kapsulės ertmės. Kur gaminasi pirminis šlapimas? Proksimalinio vingiuotojo vamzdelio sandara ir funkcija. Kokia nefrono kilpos sandara ir funkcija? Kaip sudaryta neurono distalinio vingiuotojo vamzdelio sienelė? Surenkamojo inksto vamzdelio sandara ir funkcija? Kur pasigamina antrinis šlapimas? Kas yra pakamuolinis kompleksas, kaip jis funkcionuoja? Kas yra tankioji dėmė? Kokia inkstų taurelių ir geldelės sandara? Kokia šlapimtakio sienelės sandara? Kokie dangalai sudaro šlapimo pūslės sienelę? Koks šlapimo ištekamųjų latakų epitelis? Iš kokio audinio sudarytas balzganasis dangalas? Kaip sudaryta vingiuotojo sėklinio vamzdelio sienelė? Iš kokių ląstelių sudarytas spermatogeninis epitelis? kokių rūšių yra spermatogeninių ląstelių? Kas tai yra intersticiniai endokrinocitai? Kurios sėklidės ląstelės gamina vyriškąjį lytinį hormoną? kokiu epiteliu iškloti sėklidės tiesieji ir tinklo vamzdeliai? Kaip sudaryta antsėklidžio latako sienelė? Kokie dangalai sudaro sėklatakio sienelę? Kaip sudaryta pūslinė liauka? Kokia priešinės liaukos struktūra ir funkcija? Kaip sudaryta stormeninė šlaplės liauka? Kokia varpos struktūra? kaip sudaryti varpos akytkūniai? Kokie audiniai dengia kiaušidę iš išorės? Kokios dalys skiriamos kiaušidėje? Kaip sudaryta kiaušidės žievė? Kaip sudaryta kiaušidės šerdis? Kokios kiaušidės funkcijos? Kokios yra kiaušidės folikulų rūšys? Jų struktūra. Kaip kinta folikulinis epitelis, augant folikului? Koks audinys sudaro augančio folikulo išorinį sluoksnį ir kaip jis vadinamas? Kokį hormoną gamina augantis folikulas? Kas tai yra ovuliacija? Kas vystosi vietoj plyšusio folikulo? Kokios stadijos skiriamos geltonojo kūno vystymesi? Iš kokių ląstelių išsivysto geltonojo kūno liuteininės ląstelės? Kokia geltonojo kūno funkcija? Kuo skiriasi nėštuminis geltonasis kūnas nuo ciklinio? Kas tai yra aktezinis kūnas, kaip ir iš ko jis vystosi? Kokie dangalai skiriami kiaušintakio sienoje? Koks kiaušintakio epitelis? Kokie sluoksniai skiriami gimdos gleivinėje? Kas sudaro gimdos sienelės raumeninį dangalą? Kokie pakitimai stebimi gimdos raumeninio dangalo raumeninėse ląstelėse, nėštumo metu? Makšties sienelės struktūra. Rūšiniai makšties prieangio sienelės struktūros ypatumai.
  Fiziologija, konspektas(6 puslapiai)
  2007-04-27
 • Tabakas ir jo paplitimo istorija

  Tabako savybės. Populiariausios tabako rūšys. Kitos tabako rūšys. Tabako džiovinimas ir pjaustymas. Tabako vartojimas. Plačiau apie uostomąjį tabaką. Cigarai. Pypkės. Tabako paplitimo istorija. Žvilgsnis į tabaką dabar. Dabartinis tabako paplitimas.
  Fiziologija, referatas(10 puslapių)
  2006-12-18
 • Tarpinės smegenys

  Bendrybės. Gumburinės smegenys. Gumburo vidinė sandara. Užgumburis. Pagumburis. Trečiasis skilvelis.
  Fiziologija, konspektas(3 puslapiai)
  2006-01-20
 • Termoreguliacija

  PowerPoint pristatymas. Šiluma. Izotermija. Žmogaus kūno temperatūra. Šilumos gamyba ir jos išskyrimas. Termoreguliacija. Šiluma iš organizmo išsiskiria keturiais būdais.
  Fiziologija, pristatymas(9 skaidrės)
  2006-11-14
 • The function and importance of the human body’s lymphatic system

  Darbas anglų kalba. Žmogaus limfinės sistemos svarba. The lymphatic system. Capillaries. Lymphoid organs and tissues. Lymph nodes. Spleen. Thymus. Lymphocytes.
  Fiziologija, rašinys(5 puslapiai)
  2007-04-19
 • Transmisinės infekcijos - AIDS

  Transmisinės infekcijos - AIDS. ŽIV/AIDS, kas tai yra? Jos plitimo būdai. Laboratorinė diagnostika. Kas yra ŽIV. Kas yra AIDS. Viruso plitimo būdai. Lytiniai santykiai. Per kraują. Iš motinos per vaisių. ŽIV neplinta. ŽIV atsparumas. Imuninė sistema. ŽIV/AIDS testas. Indikatorinės ligos, infekcijos gydymas. Mitai apie AIDS atsiradimą. ŽIV infekcijos evoliucija. Išvados. Raudonasis kaspinas. Priedai. Motinos Teresės manifestas visiems sergantiems AIDS ir infekuotiems ŽIV.
  Fiziologija, referatas(17 puslapių)
  2005-11-17
 • Trumpa narkotikų istorija

  Kas yra narkotikai? Istorija. Narkotikai ir tikėjimas. Priebėga apkvaišime. Romantizmo laikotarpis. XX amžius.
  Fiziologija, referatas(7 puslapiai)
  2006-05-16
 • Trumparegystė ir toliaregystė

  Įvadas. Akies sandara. Trumparegystės ir toliaregystės tyrimas.
  Fiziologija, referatas(13 puslapių)
  2006-02-01
 • Vaiko anatomija ir fiziologija

  Darbas pavadinimu "Nervų sistemos klasifikacija. Somatinė ir vegetacinė nervų sistemos. Refleksai". Įvadas. Nervų sistemos klasifikacija. Vegetacinė nervų sistema. Somatinė nervų sistema. Refleksas ir reflekso lankas. Refleksų klasifikacija. Išvados.
  Fiziologija, referatas(7 puslapiai)
  2008-03-21
 • Vaiko mityba

  Tikslas: išanalizuoti vaikų nuo 2m. – 6 m. mitybos ypatumus. Problema. Dėstymas. Baltymai. Riebalai. Rekomenduojamos paros energijos ir maistinių medžiagų normos vaikams. Rekomenduojamos paros mineralinių medžiagų ir vitaminų normos vaikams. Maitinimo gairės, susijusios su vaiko amžiumi. Klaidingi įsitikinimai. Išvada.
  Fiziologija, referatas(7 puslapiai)
  2006-10-12
 • Vaisiaus vystymasis įsčiose

  PowerPoint pristatymas. 5 savaitė. 6 savaitė. 7 savaitė. 8 savaitė. 10 savaitė. 11 savaitė. 12 savaitė. 13 savaitė. 14 savaitė. 15 savaitė. 16 savaitė. 17 savaitė. 18 savaitė. 19 savaitė. 20 savaitė. 21 savaitė. 26 savaitė. Vaiko smegenų nuotrauka. 28 savaitė. 31 savaitė. Sugebėjimas girdėti. 36 savaitė. 39 savaitė. 40 savaitė - gimimas.
  Fiziologija, pristatymas(36 skaidrės)
  2007-04-27
Puslapyje rodyti po